Kadra trenerska

Lola Dziedzic

Wykwalifikowany choreograf: ukończyła Wyższą Szkołę Choreografii w Rosji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Uczestniczyła w przygotowaniu zawodniczek w gimnastyce artystycznej do Kadry Narodowej Kazachstanu. Przygotowuje również polskie zawodniczki, które z sukcesem debiutują na gimnastycznej arenie. Dba o technikę wykonania poszczególnych elementów w układach zawodniczek. Cechuje ją indywidualne podejście do każdej zawodniczki oraz wykonywanie swojej pracy w 100%.

Anzhelika Murzaliyeva

Trener Gimnastyki Artystycznej Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu. Trener z oficjalną Licencją Polskiego Związku Gimnastycznego! Od 4. roku życia trenuje gimnastykę artystyczną. Zaczynała w Rosji w szkole przygotowania Olimpijskiego, później Trafiła do Moskwy do szkoły przygotowania Olimpijskiego Iriny Viner. Była Reprezentantka Republiki Kazachstan. Dwukrotna V-ce Mistrzyni Kazachstanu. Klasyfikacja na Igrzyska Olimpijskie Azji Juniorek i juniorek młodszych. Mistrzyni Syberii i Otrzymanie tytułu Gwiazdka Syberii. Klasa Mistrzowska w Gimnastyce Artystycznej. Wielokrotne osiągnięcia na zawodach rangi Międzynarodowej! Uczestniczka Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w kategorii Senior. Obecnie jest trenerem grupy zawodniczej szkoląc swoje małe zawodniczki. Ma świetne podejście do dzieci, jest niesamowicie dokładna i zwraca ogromną uwagę na każdy szczegół i jest bardzo wymagająca.

Wiktoria Pełka

Gimnastyka artystyczna jest dla niej całym życiem. Pomimo swojego młodego wieku już wie, że to z nią chce wiązać całą swoją przyszłość. W wieku 5 lat rozpoczęła swoją przygodę z tym sportem. Trenowała 11 lat, a do jej największych sukcesów należą m.in Mistrzostwo Warszawy, brązowy medal Mistrzostw Polski i liczne sukcesy na turniejach międzynarodowych za granicą jak i w Polsce.
Po zakończeniu kariery odrazu zaczęła rozwijać się jako asystent trenera. Uwielbia pracować z dziećmi i stara się przekazać im jak najwięcej swoich umiejętności. Jest bardzo ambitna i dokładna.

Murzaliyeva School Of Rhythmic Gymnastics

Zobacz jak do nas dołączyć