Zajęcia

Gimnastyka Artystyczna

Gimnastyka artystyczna jest jedną z najpiękniejszych i jednocześnie jedną z trudniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych – od najlepszych wymaga lat ćwiczeń… Jest sportem pełnym wdzięku i piękna, ale też wymagającym zaangażowania i poświęcenia od zawodniczek. Kształtuje piękną sylwetkę, uczy gracji, wyrabia kondycję i siłę charakteru. Jak każdy sport uczy zasad fair play.

Gimnastyczki do podkładu muzycznego wykonują układy taneczno – gimnastyczno – akrobatyczne z przyborami: skakanką, obręczą, piłką, maczugami oraz wstążką. Sport uprawiany jest przez dziewczynki w wieku od około 4 do 24 lat.

Jak sie do nas dostać:

• przyjść do nas w celu wstępnego wyboru grupy treningowej,
  • wypełnić deklarację członkowską,
  • dostarczyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach gimnastycznych lub złożyć oświadczenie w deklaracji,
  • uiścić obowiązkową składkę wpisową jednorazową i za komitet klubowy raz na rok oraz składka członkowska uprawniająca do uczestnictwa w zajęciach.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

• wygodna bluzeczka z krótkim/długim rękawem lub bez rękawów, ewentualnie kostium gimnastyczny bez naszytych wypukłych ozdób (mogą przeszkadzać w wykonywaniu ćwiczeń)
  • legginsy lub krótkie spodenki (długość dowolna)
  • skarpetki białe
  • długie włosy powinny być zebrane w koczek lub w gumkę z warkoczykiem.

Gimnastyczki startują w następujących kategoriach wiekowych i umiejętnościowych:

• Seniorki / Klasa M
  • Juniorki / Klasa I
  • Juniorki Młodsze / Klasa II – do lat 12
  • Młodziczki / Klasa III – do lat 10
  • Młodziczki / Klasa młodzieżowa – do lat 9

Ponadto gimnastyczki mogą startować indywidualnie i w układach zbiorowych.

Murzaliyeva School Of Rhythmic Gymnastics

Zobacz jak do nas dołączyć